Wonder Woman 2 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8 Yorum 9,743 Görüntülenme

Wonder Woman 2 izle

Wonder Woman birinci filmi ilk çıktığı anda piyasa içerisinde oldukça etkili bir şekilde çıkış yaparak hem kadınsal duyguları yüceltip kadının gücünü göstermek adına sahneler ile donatılırken hep de aksiyon dolu bir film olarak izleyicilere sunulmuştur. Orman kaçkını bir kadının başından geçen olaylar ile geçen bu film yönetmen olarak da hepinizin bildiği ve pek çok farklı filmleri ile gözleri dolduran PattyJenkins tarafından yönetilmiştir. PattyJenkins bu wonderwoman filmi dışında betrayal, thekilling, entourage, cani ve onedayshe’ll darken isimli filmleri yöneterek yine izleyiciler için eşsiz sahneler ile sunmaktadır. WonderWoman filmi ve buna ek olan Wonderwoman 2 filmi dahiline oynamakta olan başrol oyuncusu ve diğer oyunculara bakılacak olursa başrolde GalGadot tüm bu sahneleri üstlenerek izleyicilere eşsiz fantastik ve aksiyonlu sahneler ile yüreklerini ağızlarına getirmektedir. Bunun dışında ChrisPine, ConnieNielsen, Robin Wright, Danny Huston ve David Thewils bu film içerisinde yer alan diğer oyuncular arasında yer almaktadır.
Genel olarak filmin konusu ve içeriği hakkında sizlere aktarılacak olan bilgilere geçilecek olursa amazon ormanlarında daldan dala atlayan filmin içerisindeki ismi Diana Price yani Wonder Woman gezmeyi seven birisi olarak dünya üzerinde yeni yerler öğrenmek üzere eşsiz topraklarda dolanırken bambaşka bir dünya içerisinde kendisini bulacaktır. İşte tam da bu dünyada farklı bir şeyler sizleri bekliyor ve bu dünyada geçerli olan şeyler demir ve cam olarak biliniyordu. Bu dünya içerisinde pek çok özel yetenekler ile dolaşmakta olan bir çok insan bulunuyor ve bununla birlikte kapılarını üstün zekalı insanların hizmetlerine açan Cennet Adası karşınıza çıkıyor olacaktır. Buna ek olarak eş zamanlı diğer filmlerden diğerleri olan diğer dc comics filmleri içerisinde ortaya çıkan karışıklıklara bakılacak olursa Wonder Woman filmi ile bu biraz daha sadeleştirerek izleyiciler tarafından daha çok beğenilmektedir. Sizler de bir filmin karşısına geçtiğinizde aksiyon dolu sahneler, bir taraftan ormanlarda daldan dala atlarken macera tufanına kapılmak isterseniz Wonder Woman 2 filmi kaçmaz!Wonder Woman birinci filmi ilk çıktığı anda piyasa içerisinde oldukça etkili bir şekilde çıkış yaparak hem kadınsal duyguları yüceltip kadının gücünü göstermek adına sahneler ile donatılırken hep de aksiyon dolu bir film olarak izleyicilere sunulmuştur. Orman kaçkını bir kadının başından geçen olaylar ile geçen bu film yönetmen olarak da hepinizin bildiği ve pek çok farklı filmleri ile gözleri dolduran PattyJenkins tarafından yönetilmiştir.
PattyJenkins bu wonderwoman filmi dışında betrayal, thekilling, entourage, cani ve onedayshe’ll darken isimli filmleri yöneterek yine izleyiciler için eşsiz sahneler ile sunmaktadır. WonderWoman filmi ve buna ek olan Wonderwoman 2 filmi dahiline oynamakta olan başrol oyuncusu ve diğer oyunculara bakılacak olursa başrolde GalGadot tüm bu sahneleri üstlenerek izleyicilere eşsiz fantastik ve aksiyonlu sahneler ile yüreklerini ağızlarına getirmektedir. Bunun dışında ChrisPine, ConnieNielsen, Robin Wright, Danny Huston ve David Thewils bu film içerisinde yer alan diğer oyuncular arasında yer almaktadır.
Genel olarak filmin konusu ve içeriği hakkında sizlere aktarılacak olan bilgilere geçilecek olursa amazon ormanlarında daldan dala atlayan filmin içerisindeki ismi Diana Price yani Wonder Woman gezmeyi seven birisi olarak dünya üzerinde yeni yerler öğrenmek üzere eşsiz topraklarda dolanırken bambaşka bir dünya içerisinde kendisini bulacaktır. İşte tam da bu dünyada farklı bir şeyler sizleri bekliyor ve bu dünyada geçerli olan şeyler demir ve cam olarak biliniyordu.
Bu dünya içerisinde pek çok özel yetenekler ile dolaşmakta olan bir çok insan bulunuyor ve bununla birlikte kapılarını üstün zekalı insanların hizmetlerine açan Cennet Adası karşınıza çıkıyor olacaktır. Buna ek olarak eş zamanlı diğer filmlerden diğerleri olan diğer dc comics filmleri içerisinde ortaya çıkan karışıklıklara bakılacak olursa Wonder Woman filmi ile bu biraz daha sadeleştirerek izleyiciler tarafından daha çok beğenilmektedir. Sizler de bir filmin karşısına geçtiğinizde aksiyon dolu sahneler, bir taraftan ormanlarda daldan dala atlarken macera tufanına kapılmak isterseniz Wonder Woman 2 filmi kaçmaz!

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (8)