Mumya 2017 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 383 Görüntülenme

Mumya 2017 İzle

Sene 1932'de çekilen filmden sonra izleyicilerin gerektiğince ilgisini çeken mumya hikayeleri uzun bir aradan sonra tekrar The Mummy 2017 filmi ile seyircilerle buluşuyor. Filminin genç yönetmeni Andrés Muschietti, başrollerinde ise Sofia Boutella, Tom Cruise, Annabelle Wallis gibi mühim isimler yer alıyıor.
Filmde, yüzyıllardır unutulmuş antik bir mezar sağlam mühürlenmiş şekilde, asırlardır çölde öylece durmaktadır. Ancak Amerikan ordusunun gerçekleştirdiği bir operasyondan sonra mezar keşfedilir. Bir şekilde antik kraliçenin ruhu vücuduna tekrar geri döner ve yüzyıllardır büyüyen hiddetini yaşayan herkese karşı kullanır.Sene 1932’de çekilen filmden sonra izleyicilerin gerektiğince ilgisini çeken mumya hikayeleri uzun bir aradan sonra tekrar The Mummy 2017 filmi ile seyircilerle buluşuyor. Filminin genç yönetmeni Andrés Muschietti, başrollerinde ise Sofia Boutella, Tom Cruise, Annabelle Wallis gibi mühim isimler yer alıyıor.
Filmde, yüzyıllardır unutulmuş antik bir mezar sağlam mühürlenmiş şekilde, asırlardır çölde öylece durmaktadır. Ancak Amerikan ordusunun gerçekleştirdiği bir operasyondan sonra mezar keşfedilir. Bir şekilde antik kraliçenin ruhu vücuduna tekrar geri döner ve yüzyıllardır büyüyen hiddetini yaşayan herkese karşı kullanır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?