Lucifer 2.sezon izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.2 IMDB Puanı 4 Yorum 5,161 Görüntülenme

Lucifer 2.sezon izle

2016 yılından beri yayınlanan Lucifer dizisi çok dikkat çekmekte olan dizilerden biri. 3 sezondur yayınlanan dizi ilk sezonda başarılı olacağının sinyallerini verdi. ABD yapımı Fantastik ve Polisiye dalında yayınlanan dizi,Lucifer Morningstar’ın Los Angeles polis departmanı ile birlikte çok daha başarılı sonuçlar elde etmek için suçluların peşine düşmesini konu alıyor. Eğlenceli ve bir o kadar da ilginç bir konunun döndüğü Lucifer, her kesim dizi izleyicisini ekranları başına kilitleyebilecek cinsten.
Lucifer Dizisi Kadrosu

Lucifer 2.Sezon

kadrosu ile de ön plana çıkmaktadır. TomKapinos tarafından yazılmış olan senaryoda baş rollerde TomEllis, D. B. Woodside ve LaurenGerman yer almaktalar. Bu arada dizinin senaristliğini yapan TomKapinos aynı zamanda da İdari yapımcılığını da üstlenmiş bulunmaktadır.
Lucifer Dizisi Konusu
Lucifer konusu gereğince yapıldığı yıldan beri birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarmış bulunuyor. Sizler de diziyi izlediğiniz zaman çok keyif alacaksınız. ABD yapımı olarak karşımıza çıkan dizi'de birçok kişinin çizgi karakterindeki Lucifer ile bağlantısı konuşuluyordu. Ancak net bir şekilde ayrıldığını da söylemek gerekiyor.
Lucifer konusu itibariyle Lucifer Morningstar adında emekli bir melek üzerine kurulmuş bulunuyor. Cehennem’de yaşamak istemeyen Lucifer, polis departmanı için suçluları yakalamakta olan bir görevli olarak bilinmektedir.Ancak çok büyük bir sırrı vardır.Çünkü aslında yeryüzüne düşmüş bir melektir. Lucifer karakteri bu anlamda biraz da bilim kurguyu çağrıştırıyor. Lucifer aslında mutsuz olduğu ve hayatından sıkıldığı için görevinden istifa ediyor ve Melekler Şehri olarak bilinen Los Angeles'a yerleşiyor. Aslında Lucifer dizisi bir çizgi romandan alınmış bulunmaktadır. Çizgi romanda Lux isimli bir bar işletmekteydi.
Lucifer bundan sonra birçok olayın içerisine girmektedir. Aslında farklı güçlerini kullanmak istememektedir. Ancak Los Angeles Polis Departmanı’nın başarısı için de elinden geleni yapmaktadır. Dünyadaki halinden çok memnun olan Lucifer konusuhakkında çok daha farklı bir şekilde sizlere sunulmuş bulunuyor. 2 sezon sonrasında başarısı nedeniyle 3. sezon için de anlaşması gerçekleştirilmiş olan dizi bu sebeple daha büyük bir kitleye ulaşacağı net bir şekilde ortaya çıkartmış bulunuyor.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (4)