Hobbs ve Shaw izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5 Yorum 4,277 Görüntülenme

Hobbs ve Shaw izle

Film 2 Ağustos 2019'da yanına girecektir. Yönetmenliği David Leitch'in üstlendiği ve başrollerde Hızlı ve Öfkeli seri filmlerinin sonuncusunda yer aldığı Luke Hobbs (Dwayne Johnson) Ajan rolünde, Deckard Shaw (Jason Statham) kötü adam ama bu sefer işler değişecek gibi ve karşımızda kötü adam Brixton (Idris Elba) daha bir çok oyuncu yer almaktadır. Hobbs ve Shaw filminin henüz ne kadar süre olacağı ve IMDB puanı bilinmemektedir. Çıkınca güncellenecektir.

Aksiyon ve Macera türündeki Hobbs ve Shaw filminin konusuna gelecek olursak, kendi halinde takılan Avukat hobbs çok acil görev için çağırılır. Yalnız bilmediği Yanına çalışması için sistem dışında çalışan biri daha çağırılır buda Deckard Shaw'dır. İkisininde birbirinde haberi yoktur. Bir birlerini görünce çaışmak istemezler ama durum çok ciddidir. Brexton isimli bir adam siber genetik olarak vücudu değiştirilip çok gizli bir bilgiyi ele geçirmiştir. Bu insan üstü güce sahip ve kurşun geçirmiyordur. Hobbs ve Shaw ne kadar birbirlerinde haz etmesede birlite çalışıp bu durumun üstesinden gelemeye çalışacaklardır.

Siz Hobbs ve Shaw izleyicilerimiz film çıktığı zaman Hobbs ve Shaw türkçe dublaj full 1080p olarak zupfilmizle.com'dan HD olarak izleyebilirsiniz.

Hobbs ve Shaw izle

Fİlm 2 Ağustos 2019’da yanına girecektir. Yönetmenliği David Leitch’in üstlendiği ve başrollerde Hızlı ve Öfkeli seri filmlerinin sonuncusunda yer aldığı Luke Hobbs (Dwayne Johnson) Ajan rolünde, Deckard Shaw (Jason Statham) kötü adam ama bu sefer işler değişecek gibi ve karşımızda kötü adam Brixton (Idris Elba) daha bir çok oyuncu yer almaktadır. Hobbs ve Shaw filminin henüz ne kadar süre olacağı ve IMDB puanı bilinmemektedir. Çıkınca güncellenecektir.

Aksiyon ve Macera türündeki Hobbs ve Shaw filminin konusuna gelecek olursak, kendi halinde takılan Avukat hobbs çok acil görev için çağırılır. Yalnız bilmediği Yanına çalışması için sistem dışında çalışan biri daha çağırılır buda Deckard Shaw’dır. İkisininde birbirinde haberi yoktur. Bir birlerini görünce çalışmak istemezler ama durum çok ciddidir. Brexton isimli bir adam siber genetik olarak vücudu değiştirilip çok gizli bir bilgiyi ele geçirmiştir. Bu insan üstü güce sahip ve kurşun geçirmiyordur. Hobbs ve Shaw izle ne kadar birbirlerinden haz etmesede birlite çalışıp bu durumun üstesinden gelemeye çalışacaklardır.

Siz Hobbs ve Shaw izleyicilerimiz film çıktığı zaman Hobbs ve Shaw türkçe dublaj full 1080p olarak zupfilmizle.com’dan HD olarak film izleyebilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  Yayın Tarihi:

  02 Ağustos 2019

  Senaryo:

  Chris Morgan, Gary Scott Thompson

  Yorumlar (5)