Harry Potter ve Melez Prens izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 1 Yorum 166 Görüntülenme

Harry Potter ve Melez Prens izle

Fantastik türde filmlerin vazgeçilmezi olan Harry Potter'ın bu kez 6. filmi ile Melez Prens ismiyle karşımıza çıkıyor. Kitapların beyazperdeye uyarlanmasındaki hikaye'ye en çok benzeyen film olarak da belirtiler Harry Potter serisinin 2009 yapım filminde bir çok sürpriz ile karşılaşacağız. Tesadüfen bulduğu bir kitabın üstünde bu kitap Melez Prense aittir yazısını görmesine karşın merakına mağlup olarak, kitabı açar ve içindeki büyüleri okumaya başlamasıyla beraber Prensin gizemini çözmeye çalışır. Hogwarts’ın baş büyücüsü Dumbledore yardımıyla en büyük düşmanı Voldemort ile girdiği kavgalar daha basit duruma gelse de Harry ve arkadaşlarını bu kez çok değişik bir bela beklemektedir.Harry Potter ve Melez Prens
Fantastik türde filmlerin vazgeçilmezi olan Harry Potter’ın bu kez 6. filmi ile Melez Prens ismiyle karşımıza çıkıyor. Kitapların beyazperdeye uyarlanmasındaki hikaye’ye en çok benzeyen film olarak da belirtiler Harry Potter serisinin 2009 yapım filminde bir çok sürpriz ile karşılaşacağız.
Tesadüfen bulduğu bir kitabın üstünde bu kitap Melez Prense aittir yazısını görmesine karşın merakına mağlup olarak, kitabı açar ve içindeki büyüleri okumaya başlamasıyla beraber Prensin gizemini çözmeye çalışır. Hogwarts’ın baş büyücüsü Dumbledore yardımıyla en büyük düşmanı Voldemort ile girdiği kavgalar daha basit duruma gelse de Harry ve arkadaşlarını bu kez çok değişik bir bela beklemektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)