Ejder Kilici izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 368 Görüntülenme

Ejder Kilici izle

General Lucius’un başında olduğu lejyon ipek Yolu üstünde yol almaktadır ve görevleri Consul Crassus’un oğlu Publius’u, hain kardeşi Tiberius’a karşı güvenliğini sağlamaktır. Publius’u yanına alarak doğuya kaçan General Lucius ve Lejyonu İpek Yolu üstünde Batı Bölgesi İpek yolu koruması Ordunun komutanı olan Huo An ile mücadele sunar. Her İki tarafta ihanete uğraadıklarını anlarlar ve barış yaparak karşılıklı saygı duyarlar. Komutan Huo An Romalı Leyfona kum fırtınasından korunmak amacıyla saklanakcakları bir yer sunar ve bunun karşılığında Huo An’a Vahşi Kazlar Kapısı’nı onarmak için yardım edeceklerdir. Hain Tiberius ise bu sırada büyük ordusunu da yanına alarak Huo An’ın topraklarına kadar gelmiştir. Lucius’tan Publius’u vermesini ister yoksa Çin topraklarını işgal edeceği konusu ile ilgili tehdit eder. Huo An kendi topraklarını güvenliğini sağlamak ve üstündeki hain damgasını ortadan kaldırmak amacıyla Tiberius ile büyük bir harp verecektir.Ejder Kilici
General Lucius’un başında olduğu lejyon ipek Yolu üstünde yol almaktadır ve görevleri Consul Crassus’un oğlu Publius’u, hain kardeşi Tiberius’a karşı güvenliğini sağlamaktır. Publius’u yanına alarak doğuya kaçan General Lucius ve Lejyonu İpek Yolu üstünde Batı Bölgesi İpek yolu koruması Ordunun komutanı olan Huo An ile mücadele sunar. Her İki tarafta ihanete uğradıklarını anlarlar ve barış yaparak karşılıklı saygı duyarlar.
Komutan Huo An Romalı Leyfona kum fırtınasından korunmak amacıyla saklanakcakları bir yer sunar ve bunun karşılığında Huo An’a Vahşi Kazlar Kapısı’nı onarmak için yardım edeceklerdir. Hain Tiberius ise bu sırada büyük ordusunu da yanına alarak Huo An’ın topraklarına kadar gelmiştir. Lucius’tan Publius’u vermesini ister yoksa Çin topraklarını işgal edeceği konusu ile ilgili tehdit eder. Huo An kendi topraklarını güvenliğini sağlamak ve üstündeki hain damgasını ortadan kaldırmak amacıyla Tiberius ile büyük bir harp verecektir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?