Arrow 1.Sezon izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.7 IMDB Puanı 3,459 Görüntülenme

Arrow 1.Sezon izle

(2012)

Oyuncular:

Stephen Amell, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Paul Blackthorne
Oliver Queen zengin, şımarık ve herkesin hayalini kurduğu hayatı yaşayan bir playboydur. Oliver’ın zengin babası bir gün yat ile açılma kararı alır ve Oliver da sevgilisinin kardeşini bu geziye çağırır. Tek istediği ufak bir kaçamak olan Oliver Queen için işler pek yolunda gitmez ve çıkan fırtına sonucu yat batar. Gemiden tek kurtulan kişi olan kahramanımız, bir sal yardımıyla Lian Yu isimli ıssız adaya gelir.
Oliver bu adada tam beş yıl kalır. Bu yalnızlık ve kaybolmuşluk hissi ile beslediği intikam duygusu onu günden güne kamçılar ve babasının ölmeden önce verdiği, Starling kentini kontrol altına alanlar listesindeki her bir kişiden öcünü almak için gün sayar. Lian Yu isimli adada geçirdiği her bir yıl onu bugünkü haline, yani Arrow’a dönüştürmüştür. Bir gün bir gemiye denk gelir ve bu geminin onu Starling’e götürmesiyle Oliver Queen’in hikâyesi başlar.
Starling’e döndüğü zaman birçok şeyin değiştiğini fark eden Oliver, En yakın arkadaşının sevgilisi ile olan birlikteliği karşısında sarsılır ama zamanla durumu kabul edip yumuşar. Annesinin, babasının ölümünden sonra şirketin yeni ceosu, eski mali işler müdürü ile birlikte olduğunu öğrenir. Başta şiddetle karşı çıksa da geçen yılların telafisini yapamayacağını bildiği için boyun eğmek zorunda kalır.
Sabahları normal bir genç gibi yaşayan Oliver geceleri kapüşonunu takar ve listedeki isimleri birer birer yok etmeye başlar. Starling şehrini felakete sürükleyen bu insanlardan intikamını alırken yaşadığı zorlukları ise kendi yöntemleriyle çözer.


  • Yorumlar
  • Detaylar